Czy to wszystko może być spowodowane przez te kamienie?

Witam! Niedawno wykryto u mnie kamienie w woreczku żółciowym, oprócz dolegliwości jmtakich jak ból w okolicach wątroby boli mnie przez ostatni tydzien rowniez lewa strona nadbrzusza nawet przy dotyku. W dodatku nie mogę złapać pełnego oddechu i czasem mam zawroty głowy. Czy to wszystko może być spowodowane przez te kamienie? Dziekuje za kazda odpowiedz

Witam!
Z przedstawionego przez Panią opisu dolegliwości wnioskuję, że ma Pani znaczny niepokój wewnętrzny i lęk (obawy) o swoje zdrowie. Zaburzenia emocjonalne mogą powodować objawy "naśladujące" każdą chorobę somatyczną, ale leczenie tych dolegliwości jest całkowicie odmienne. Proponuję spotkać się z psychiatrą lub psychologiem, niech określą profil osobowości, poziom lęku, podatność na sugestię. Po badaniach zaproponują psychoterapię z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Odnośnie stwierdzonych kamieni, to sprawa gastrologa lub chirurga.
Powodzenia
W. Łuczkowski.