Czy węzły chłonne i wyniki morfologii wynikają z alergii?
Witam, mój 6 mies syn zmaga się z alergia (podejrzenie mleko krowie) i z AZS. Ma powiększone wezly chłonne na szyi i jeden na boku tluwia (usg nie wykazało nieprawidłowości). W związku ze śluzowymi stolcami zakończyłam kp i syn je teraz bebilon pepTi oraz rozszerzam diete. W morfologii od normy odbiegają:mpv 8.8, l.eozynocytow 0.77, granulocyty segm. 23%. Syn jest radosnym, pogodnym dzieckiem. Czy węzły chłonne i wyniki morfologii wynikają z alergii? Czym pielegnowac skore aby złagodzić świąd?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczna ocena i przeanalizowanie wszystkich wyników przez lekarza pediatrę