Czy złe samopoczucie może wynikać z nerwicy?

Witam mam 23 lata i od 3 miesieicy skarże się na zle samopoczucie chodze lezalem na oddziale neurologi z powodu szumow usznych,zawrotow glowy mialem wykonywany rezonans,tomografie,usg kregow szyjnych,wymaz,morfologie,i rtg kregoslupa i nic nie wykazuje na moja jakąkolwiek chorobe nastepnie ptrzetransportowano mneie na oddzial laryngologiczny gdzie wykluczono błednik oraz inne problemy z uchem..Towarzyszy mi złe sampoczucie a najgorsze jest to ze nikt mi nie wierzy.Czy to może być nerwica ?

Dzień dobry. Lekarze opierają się na wynikach badań medycznych. Jeżeli te nie wskazują na nieprawidłowości, uważają Pacjenta za zdrowego. Nie zajmują się jego stanem psychicznym. Tą częścią funkcjonowania człowieka zajmuje się psychologia. Proszę udać się do specjalisty w tej dziedzinie i tam oczekiwać skutecznej interwencji. Pozdrawiam.