Czym jest strzęp błony, który wypadł w trakcie kąpieli?

Mam 52 lata, jestem w trakcie przekwitania i podczas kąpieli z dróg rodnych wypadł strzęp błony ,czy czegoś tam, to było tępe, myślałam że to skrzep krwi ale to było takie bure, wypłowiałe.Pierwszy raz mi się to zdarzyło i zaczął mnie boleć dół brzucha.I w związku z tym mam pytanie czy to normalne, czy muszę iść do lekarza? Byłam we wrześniu i było ok.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.