Dlaczego brzuch jest cały czas wzdęty?

Witam,moje problemy z bólem brzucha zaczeły się około ponad rok temu..Zaraziłem się jakimś wirusem i wymiotowałem przez 3 dni i mialem biegunki.Wyleczyłem to w końcu lecz w niedługi czasie po tym zaczeły dokuczać mi dolegliwości których nigdy nie miałem.Bóle brzucha i niepełne wypróżnianie.Od kilku miesięcy doszło do tego bulgotanie po lewej stronie i tam brzuch jest tak jakby napompowany..Robiłem usg brzucha i nic nie wyszło.Od ponad tygodnia biorę probiotyk sanprobi super formula.Do tego dochodzi chęć nagłego wypróznienia.Dodam,że jak zasne nigdy w nocy się nie budzę z powodu bólu.Serdecznie pozdrawiam!

Lek. Katarzyna Szymczak

To bardzo dobry probiotyk, po 2-4 tygodniach powinna być znacząca poprawa.
Pozdrawiam