Dlaczego często łapie infekcje i mam obniżoną odporność?

Witam, dzisiaj rano zrobilam sobie badania wyszly niepokojące wyniki, a mianowicie eozynofile 0,8 norma 1-6, ob 28 norma 0-12, glukoza 112, kwas moczowy 5,6 norma 2,4-5,7, trojglicerydy 226 norma 0-150, ggtp 56 norma 5-36, crp 6,9 norma 0-5, tsh 3,6900, ft3 3,78, ft4 1,48. W listopadzie i grudniu przeszłam powazne zapalenie pluc, z rozpoznaniem rozstrzenii oskrzeli. Od tego czasu mam obnizona odpornosc i łapie często infekcje. Czy mam sie czym martwić? Czym moga być spowodowane takie niepokojace wyniki.? Dodam, ze od lutego mam rozpoznane insulinoopornosc, na co biore metformax 1000 3 razy dziennie. Pozdrawiam Daria

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u internauty i szczersze diagnostyka , czy był robiony test obciążenia glukoza