Dlaczego dalej krwawię?

Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne od pół roku. Wczoraj zażyłam pierwszą tabletkę z nowego opakowania po czterodniowej przerwie (stosuję tabletki Y** 24+4) jednak dziś rano zauważyłam, że krwawienie nie ustało. Dodam, że po 2 godzinach od przyjęcia tabletki, wypróżniłam się. Czy to sprawiło, że tabletka nie wchłonęła się do końca? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Rozumiem, że wypróżnienie było prawidłowe (nie był to luźny stolec). W takim przypadku tabletka powinna zostać całkowicie wchłonięta (wypróżnienie nie miało wpływu). Jeśli krwawienie nie ustanie proponuję wizytę u ginekologa.