Gdzie leczyć zespół Korsakowa u mojej cioci?

Witam, u mojej Ciotki stwierdzono zespół Korssakowa, aktualnie przebywa w zakładzie psychiatrycznym w Gorzowie Wielkopolskim, ale za ok 1,5 tygodnia wypuszczą ją do domu, jednak jej zaburzenia są tak duże że według mnie nie powinna jeszcze wracać. I moje pytanie brzmi: czy są jakieś kliniki, bądź specjaliści zajmujący się tą chorobą na terenie województwa Lubuskiego, może można ją umieścić gdzieś gdzie przez jakiś czas lepiej się nią zajmą, co może przynieść jakąś poprawę dla jej stanu zdrowia ? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Prosze zapytać psychiatrów, ważna całą historia choroby, dalsze leczenie. Konieczna pełna konsultacja, kompleksowa ocena stanu zdrowia.... Ważny stan Pacjenta, krążenie, wszystkie obciążenia chorobowe, wyniki badań, leki, stan krążenia, ciśnienie krwi, lipidy, badania przepływu i laboratoryjne . Jak wyniki tarczycy, poziom witamin B i D ? Jaki stan ogólny, wydolność serca i płuc, nerek ? stan kręgosłupa, stawy i sprawność ?? Ważny tryb życia, nastrój, sen leki... Wszystko do omówienia z Lekarzem leczącym, badanie . Może będzie konieczna stała opieka w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym dla osób z zaburzeniami psychicznymi... Pozdrawiam