Inny sposób odżywiania opiekunki

Mam opiekunkę która stosuje dietę która wyklucza formalnie wszystko nawet przyprawy. Je na okrągło kasze pół ugotowane a zagryza sałatą lodową. żyje według listy białka, węglowodany, cukry. Ja nauczona przez diabetologa zupełnie innej formy żywienia dostaję nadciśnienia i skacze mi cukier z nerwów. przy swoim zagładzaniu się jest bardzo wybuchowa, zrzędliwa i opryskliwa, nie ma pamięci i nie potrafi się skupić na dyspozycjach jakie jej wydaję co mnie doprowadza do szału. Co mam zrobić

Witam,

Warto się udać na wizytę do Dietetyka który przeanalizuje sposób żywienia Pani opiekunki. Następnie zweryfikuje i objaśni na czym polega zdrowe odżywianie. Podstawą oprócz korzyści zdrowotnych niosących przez odpowiednie żywienie jest iż dieta powinna być urozmaicona. Taka wizyta może również zaowocuje tym że Dietetyk znajdzie dla Pań wspólne potrawy które będziecie mogły przygotować lub spożywać.

Pozdrawiam serdecznie!
Robert Lipert, Dietetyk
www.lublin.mojdietetyk.pl
lublin@mojdietetyk.pl
tel. 792 450 650

Witam,

jedyne co może Pani zrobić, to przedstawić opiekunce swoje wymagania żywieniowe. Jeśli chciałaby Pani wpłynąć na opiekunkę, proszę zasugerować jej wizytę u dietetyka.

Pozdrawiam,
www.nutricus.pl