Interpretacja wyniku badania a szansa na ciążę

POPROSZE O WYTŁUMACZENIE WYNIKOW I CZY TO JEST WYLECZALNE CZY BEDA POWROTY TYCH OBJAWOW? A MOŻNA ZAJŚĆ W CIAŻE PO WYLECZENIU I CZY DŁUGO TRWA OSŁABIENIE PRZY TYM ROZPOZNANIU ? lidokaina miejscowo Przelyk drożny,Wpust ścisły,Linia Z wyrażna,nieznacznie przesunięta do góry,Przekrwienie dolnej cześci przełyku,Jeziorko skape,ufałdowanie zołądka pogrubiałe,niezupełnie wygładza się.Błona sluzowa przekrwiona.Antrum dładkie.odżwiernik drożny,symetryczny,opuszka niezmieniona.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis gastroskopii wnosi na temat stanu zapalnego błony śluzowej żołądka. Leczenie uzależnione jest o wielu czynników ale jest to choroba uleczalna. Konieczne jest zastosowanie odpowiednie leczenia, stąd polecam wybrać się do gastrologa. Pomocne będzie także wykonanie testu w kierunku infekcji Helicobacter pyroli. Ciążą oczywiście jest możliwa.