Jak pozbyć się "boczków'' z tyłu?

Witam. Mam na imię Patrycja, ważę 56 kg, mam 15 lat, 170 cm wzrostu. No więc mam trochę tłuszczu z tyłu, nad pośladkami, tak po boku. Są to tak jakby "boczki'' z tyłu. Wykonuję ćwiczenia na pośladki, nogi, brzuch. Ogólnie jestem raczej aktywna fizycznie. Jednak ja się chciałam zapytać co zrobić, żeby zrzucić z tej partii ciała? Zamierzam schudnąć 3 kg, właśnie z powodu tych ,,boczków'' z tyłu, ale może jest na to jakaś dieta? Nie wiem, nie znam się za bardzo na tym wszystkim, dlatego proszę o odpowiedź. Jest jakiś sposób, żeby się tego pozbyć?

Witam,

Twoja masa ciała jest jak najbardziej odpowiednia, dlatego nie powinnaś się odchudzać. Jeśli chcesz zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha i bioder, polecam wykonywanie ćwiczeń na te właśnie partie ciała, np. brzuszki skośne. Zajrzyj na ćwiczenia z naszej strony www.abccwiczenia.pl

Zapoznaj się również ze zdrowymi nawykami żywieniowymi, dzięki którym w przyszłości będziesz unikać błędów żywieniowych. Znajdziesz je w artykułach http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-i-smaczne-przekaski i http://portal.abczdrowie.pl/piramida-zdrowego-zywienia

Pozdrawiam.