Jak radzić sobie z bólem żołądka przy H.Pylori?

Od 3 tyg boli mnie żołądek robiłam kał i wyszło że mam helicobacter pyroli. Lekarz mi przepisał emanere metronidazol oraz altarax.biore od 6 dni żadnej poprawy boli ma skurcze żołądka i uczucie pelnosci. Czy może to nieodpowiednie antybiotyki. Dodam że 2 lata temu miałam gastroskopie wyszły bakterie zapalenie błony śluzowej żołądka i przepuklina przełyku. Co dalej jak uporać się z bólem

Lek. Paweł Szadkowski

Dostała Pani odpowiednie leczenie, powinno ono trwać 10-14 dni, więc jeszcze nie działa w pełni. Gdyby mimo wszystko objawy nie ustępowały, proszę udać się do lekarza.