Jak radzić sobie z odbijaniem?

Mam taki problem przez cały czas mi się odbija tak co 5 sek uciążliwe czasami się tym dlawie dusze lekarz pierwszego kontaktu stwierdził refluks ale nie cofa mi się treść żołądka do gardła pomaga mi na krótką chwilę tik taki takie z biedronki nie mam pojęcia co mi jest potrzebna jest gastroskopia ?

Lek. Paweł Szadkowski

Gastroskopia wniosłaby dużą wartość diagnostyczną, aczkolwiek złotym standardem w rozpoznaniu choroby refluksowej przełyku jest pH-metria przełykowa. Przyczyn pana objawów może być wiele, a w razie trudności diagnostycznych najlepiej udać się do gastroenterologa.