Jak zniwelować ten dyskomfort w żołądku?

Witam, od kilku miesięcy walczę z bólem w okolicach żołądka, gastroskopia wykazała wg lekarza lekkie zapalenie opuszki i małą zmianę na śluzówce, jednak kilkutygodnioweiowe leczenie ipp na nic sie zdało, a wręcz pogłębilo ból i dyskomfort. Wyniki badan na wątrobę i trzustke byly w normie. Brak h.pylori. stosuje dietę lekkostrawną, a mimo to wciąż odczuwam dyskomfort. Nie wiem już co robić. Lekarz rozkłada ręce, nie kieruje na żadne dodatkowe badania.

Zapraszam na konsultację do siebie. Jeśli ma Pani zapas tkanki tłuszczowej radziłabym zacząć od postu wodnego kilkudniowego do wyciszenia objawów a następnie zacząć od rosołu na kościach zwierząt karmionych NATURALNIE bez dodatków (sam bulion) i powoli rozszerzać dietę. Mogę przez to Panią przeprowadzić. ale UWAGA, jeśli jest Pani osobą szczupłą/karmiącą/w ciąży nie polecam wtedy postu, tylko od razu zachęcam do konsultacji z dietetykiem mającym doświadczenie i / lub wiedzę pozwalającą na prowadzenie w takim stanie.