Jaka jest przyczyna ciągłych bóli głowy?

Witam Mój problem dotyczy niemal ciągłego bólu głowy. Laryngolog po wykluczeniu innych możliwych przyczyn stwierdził ze ból ten powoduje krzywa przegroda nosowa co skutkuje ciągłym katarem i zatykaniem się kanalików w których zbiera się wydzielina. Dodam że jestem lekko po 30-tce. Dostałem skierowanie do szpitala na przesunięcie tej przegrody jednakże wyznaczono mi termin dopiero pod koniec kwietnia 2020 roku. Obecnie jadę non stop na Ibupromie zatoki ale jest nie możliwością męczyć się tak prawie dwa lata. Co mogę zrobić aby przyspieszyć termin operacji ?

KONIECZNA pełna konsultacja !! i na pewno ograniczenie leków !!!
Nawracające stany zapalne zatok przynosowych!, pełny wywiad, leki, antybiotyki ?? Alergie ??
Ważna pełna konsultacja, informacje na temat wywiadu, obciążeń chorobowych, wyników badań Ważna pełna ocena stanu zdrowia i objawów neurologicznych PACJENTA. Przydatna ocena nastroju, snu, trybu życia, a nawet sposobu odżywiania; Jak tarczyca, Jak sen, ??
. Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną