Jaki jest skład spalaczy tłuszczów?

Witam bralam spalacze tłuszczu przez miesiąc skład ich : Tyrozyna Ekstrakt Zielonej Herbaty Ekstrakt z Gorzkiej Pomarańczy Kofeina Ekstrakt z Okrzewu Paragwajskiego Kwas pantotenowy Kwas hydroksycytrynowy Korzeń Imbiru Pieprz kajeński Ekstrakt Pieprzu Czarnego Po dwóch tygodniach od odstawienia brałam przez trzy tygodnie antybiotyk damelium ,tetracyklina , zaczęła mnie swedziec skóra, teraz mam straszne bole żołądka,brak apetytu a na myśl o jedzeniu mi się dźwiga. Co to może być? :(

Zapewne dolegliwości te zostały wywołane przez antybiotyki. Najczęstszymi powikłaniami leczenia antybiotykami są objawy ze strony przewodu pokarmowego - ból brzucha, bardzo nasilona biegunka, wzdęcia, uczucie tzw. przelewania, dyskomfort w jamie brzusznej. Dlatego najlepiej zaopatrzyć się w probiotyki, czyli żywe drobnoustroje, które podawane w odpowiednich ilościach wywierają korzystny efekt zdrowotny. Stosowanie probiotyków pomaga odtworzyć prawidłową florę jelitową, poprawia odporność, zapobiega zaparciom, zapobiega rozwojowi alergii, oraz chroni przed wystąpieniem i skraca czas biegunek nie tylko poantybiotykowych.

Pozdrawiam serdecznie,
Paulina Roziewska
proziewska@gmail.com
http://dietetyka-medyczna.pl/

Witam
Prawdopodobnie podrażniła sobie Pani żołądek przez przyjmowanie wielu tabletek oraz może ma Pani uczulenie na jakiś z antybiotyków lub lekarz zapisał nieprawidłową dawkę tego leku. Proszę udać się do lekarza prowadzącego aby ocenił Pani wysypkę i ustalił źródło problemu. Do tego czasu zalecam dietę lekkostarawną z chwilowym ostawieniem produktów surowych, które mogą dodatkowo podrażniać żołądek.

Pozdrawiam
Magdalena Maciejewska
dietetyk Bydgoszcz
http://www.maciejewska.eu

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Dzień dobry!
Prawdopodobnie dolegliwości te zostały spowodowane przez antybiotyki. Najczęstszymi skutkami ubocznymi antybiotyków są biegunka, stan zapalny jelit, pleśniawki, czy afty. Zdarza się także, że niektóre antybiotyki wywołują reakcje alergiczne. Po zastosowaniu antybiotyku może pojawić się na ciele wysypka oraz obrzęk, a objawom skórnym towarzyszy podwyższona temperatura ciała. Gdy pod wpływem przyjmowania antybiotyków naturalna flora bakteryjna ulega zniszczeniu, wówczas mogą pojawić się także zaburzenia trawienia. Zaleca się stosowanie probiotykoterapię, by odbudować mikrobiotę jelita.

Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 698 418 306

Warto również przeczytać:
Czy dzięki suplementom szybciej osiągnę wymarzoną wagę?
http://mragowo.mojdietetyk.pl/artykuly/pytania/bez_suplementow.html