Jakie badania powinnam wykonać w wyniku złego samopoczucia?

Witam, dwa miesiące temu zrobiłam morfologię która wykazała obniżoną ilość leukocytów, neutrofili i bazofili. Niewiele ale jednak. Pani z laboratorium koniecznie kazała mi się odrazu udać do lekarza rodzinnego. Ten stwierdził, że nic się nie dzieje. Jednak teraz po dwóch miesiącach czuję się źle. Jestem przemęczona, non stop śpię, po podrapaniu pojawiają mi się wybroczyny których nigdy nie miałam, każdy siniak bardzo długo się utrzymuje, w dodatku jest 30 stopni a ja mam zawalone gardło i zatoki oraz silne bóle głowy. Generalnie jestem strasznie słaba. Co się dzieje? Jakie badania powinnam wykonać?

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna Pani powtórzyć badania morfologii krwi z rozmazem, aby określić, czy stan leukopenii trwa dalej. Może Pani również oznaczyć stężenie całkowite immunoglobulin, aby określić, czy nie ma u Pani niedoborów odporności.