Jakie leki można stosować po skleroterapii?

Dzień dobry, przez jakiś czas bolała mnie głowa i lekarz neurolog przepisał mi lek symtiver. Bóle przygasły jednak ostatnio znowu się pojawiły. Chciałabym znowu zacząć brać ten lek jednak nie wiem czy mogę. Trzy dni temu przeszłam zabieg skleroterapii, wiem, że nie mogę brać aspiryny a o symtiwer zapomniałam się zapytać, bo już jakiś czas był spokój z bólem głowy. Czy mogę brać ten lek po przebytym zabiegu?

Jaki nastrój ? Jakie inne niepokojące objawy, żylaki , niewydolność żylna , obrzęki ??
Czy nie ma Pani migren? nadwagi?? zaburzeń miesiączkowania?? trądzika ?? ;
Czy nie ma innych zaburzeń metabolicznych ?? Jak tarczyca, cukrzyca, ?? Zaburzenia krążenia mózgowego, obwodowego ?? Niewydolnosci żylne ? Nałogi: nikotyna, kawa, używki etc...
Opis niepełny, do interpretacji klinicznej po pełnej konsultacji neurologicznej!
Ważne współistniejące schorzenia; waga, dieta, tryb życia, nastrój i sen. Może zaburzenia nastroju?? Snu??
Opis MRI do interpretacji klinicznej Zależnie od stanu Pacjenta; objawów, obciążeń chorobowych
Pełna konsultacja neurologiczna z wynikami badań, spisem leków,
Pozdrawiam i zapraszam