Jakie są moje szanse na operację bariatryczną?

Witam mam 29 lat 165 cm wzrostu i ważę 105 kg, moje bmi to 38, mam 2 dzieci.Jakie sa moje szanse na operacje bariatryczną (zmniejszanie żołądka, lub opaska) nie mam cukrzycy ani nadciśnienia (chyba ze podczas ciąży ciśnienie mniej wiecej 135-140 na 85-90), często bolą mnie stawy (kolana, kostki), mam problemy z wejściem na 2 pietro i bieganiem łapie mnie zadyszka, do tego mam problemy z częstymi biegunkami (gastroskopia była wykonana i wszystko jest dobrze).Czy mam jakieś szanse na zabieg i jaki

Dzień dobry,

Taka operacja nie rozwiąże przyczyn Pani otyłości, po której zresztą można wrócić do wagi wyjściowej, jak nie większej.
Najlepiej jak znajdzie Pani w swojej okolicy psychoterapeutę i podejmie się takiej formy leczenia /tj.psychoterapii/. Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie.
Wskazane również podjęcie leczenia u dietetyka.