Jedzenie podczas snu

Witam.mam problem.od dwóch trzech miesięcy budzę się i jem. Szukam pomocy bo tej nocy prawie udusilam się cukierkiem.widocznie kolejny raz wstałam i zaczęłam jeść i położyłam się z jedzeniem w ustach i obudziłam się kiedy zaczęłam się dusić. Nie pomaga regularna dieta nie pomaga także chowanie jakiegokolwiek jedzenia.robie to nie świadomie nie potrafię powiedzieć sobie " tej nocy nic nie zjem " nie wiem czym jest to spowodowane :( Bardzo proszę o poradę. Nie potrafię dłużej tak żyć.

Witam serdecznie,
radziłbym udać się po poradę do miejscowego psychoterapeuty, jeżeli nie ma takowego w okolicy to przynajmniej online. To mogą być początki nerwicy, zaburzenia psychicznego związanego z kumulacją distresu. Nie powinna Pani z tym zwlekać bo zaburzenie
może się pogorszyć.
Pozdrawiam i życzę zdrowia

Witam, opisane problemy to nie jest tylko i wyłącznie kwestia stosowania, przestrzegania jakiejś diety, sprawa jest głębsza. Sugerowałabym kontakt z terapeuta, który pomoże zidentyfikować problemy o podłożu psychologicznym.
Pozdrawiam

Witam,

proszę udac się na wizytę do psychoterapeuty a następnie do dietetyka.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pani możliwości dojazdu to przez internet.
Proszę się zastanowić czy nie warto zająć się problemem profesjonalnie.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk