Kiedy powinnam zrobić test, aby upewnić się, że nie doszło do zapłodnienia?

Dzien dobry. We wtorek rano wzielam ostatnia dawke Klacid 250mg. Bralam przez tydzien po dwa razy dziennie. W tym czasie (od srody do wtorku) wypadla mi przerwa w antykoncepcji na krwawienie. Wiec skonczylam antybiotyk we wtorek, w srode zazylam antykoncepcje. W sobote odbylam stosunek bez prezerwatywy. Jest ryzyko ciazy? Kiedy powinnam zrobic test ciazowy aby sie upewnic? Pozdrawiam

Szanowna Pani, prawdopodobieństwo jest zawsze. Najlepiej wykonać po 7 dniach badanie beta-hCG z krwi. Pozdrawiam