Kiedy żyły przestaną boleć po odstawieniu antykoncepcji?

Witam. Jestem 40 latką, niepalącą, po dwoch porodach. W rodzinie nikt nie miał problemów z krążeniem. 4 dni temu zakończyłam moją przygodę z tabletlami antykoncepcyjnymo po 5 tabletkach z powodu bólu nóg i żył. Dziś żyły jeszcze trochę pobolewają. Chciałam zapytac ile dni po odstawieniu hormony wrocą do normy i ryzyko zakrzepicy zniknie. Pozdawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nadal są dolegliwości konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć