Krwawienie 8 dni po regularnym okresie przy tabletkach antykoncepcyjnych

Witam, od blisko 5 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne (Daylette),na początku ich brania występowało plamienie ale tylko w pierwszym miesiącu i do tej pory nie występowało. Okres mam regularnie w czasie brania tabletek placebo. W tym tygodniu 8 dni po regularnym okresie wystąpiło dość silne krwawienie i utrzymuje się już 3 dni. Nie mam pojęcia co może być przyczyną bo tabletki biorę o stałej porze i żadnej nie pominęłam.Proszę o jakieś sugestie.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do ginekologa.