Kobieta , 27 lat

Mam 27 lat (kobieta). Od kilku lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne. Wszystko było w porządku do tego miesiąca. Jak zwykle dostałam krwawienia miesiączkowego w przerwie pomiędzy opakowaniami, a następnie rozpoczęłam kolejne opakowanie. Po 6 dniach znów zaczłam krwawić i trwa to już 4 dzień. Proszę o radę, co może być tego przyczyną. Zrobiłam test ciążowy i wypadł negatywnie, czyli nie jestem w ciąży. Wiem, że najlepsza byłaby wizyta u ginekologa, ale niestety aktualnie przebywam za granicą i nie mam tu swojego lekarza. Będę wdzięczna za wszelką pomoc i informacje w mojej sprawie. Z góry serdecznie dziękuję.  

Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Ginekologia – Profilaktyką i leczeniem chorób wyłącznie żeńskiego układu płciowego zajmuje się ginekologia. Problemy ginekologiczne obejmują zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, antykoncepcję, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, badania piersi, anorgazmię, problemy z ciążą, nadżerki czy zapalenia przydatków.
  • Antykoncepcja – Antykoncepcja sprawia, że ludzie mają coraz większy wpływ na tak zwane świadome planowanie rodziny. Metody antykoncepcyjne umożliwiają regulowanie płodności i odpowiedzialne podejmowanie decyzji o posiadaniu potomstwa w chwili, gdy zaistnieją optymalne warunki, zarówno dla nowego członka rodziny, jak i samych przyszłych rodziców.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Wyszukaj lekarza po opiniach