Męczące bóle żołądka i brzucha u mężczyzny

Witam, jestem 23-letnim mężczyzną i chciałbym się przybliżyć do problemu z jakim mam styczność od ponad roku. Mój problem polega na tym,że bardzo często (2-3 x w tyg) towarzyszy mi KILKUGODZINY bardzo męczący ból żołądka( przy splocie) co za tym idzie boli mnie serce( bardziej uciska) i z powodu dużego nieustającego bólu, niezależnie od nastawienia mam wtedy beznadziejne samopoczucie, problem się pojawia po zjedzeniu większego posiłku typu obiad, a w za dnia łącznie nie łapie sie w 2 tys kalorii

Witam
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego
i być może wykonania badań dodatkowych. .
Wskazana jest wizyta u lekarza
Pozdrawiam serdecznie