Mrowienia nóg, nadpotliwość, kołatanie serca, osłabienie, bóle stawów

Witam, czy drętwienia rąk (głownie z rana), mrowienia nóg, nadpotliwość, kołatanie serca, osłabienie, bóle stawów oraz kręgosłupa, sztywność, drżenie rąk mogą być przyczyną wyłącznie nerwicy? Zrobiłem masę badań m.in. na RZS, Celikę, stany zapalne stawów, morfologię i wszystko jest w porządku, jedyne co wyszło to niedobór witaminy D, proszę o pomoc ponieważ objawy są naprawdę uciążliwe a mam dopiero 20 lat.

Witam
Jeżeli wszystkie badania są w porządku to możliwe, że
Pana dolegliwości mają podłoże psychologiczne.
Czy to nerwica? Rzetelną diagnozę
można postawić tylko podczas osobistej konsultacji
Zachęcam Pana do podjęcia terapii psychologicznej.
Terapeuta dotrze do źródeł Pana dolegliwości i dobierze
odpowiednią technikę, dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam serdecznie

Mgr Hanna Markiewicz

Witam, jeśli wyniki badań dodatkowych są prawidłowe, zalecam jeszcze konsultację neurologiczną. Jeśli neurolog stwierdzi, że również wszystko jest w porządku, zalecam wizytę u psychologa klinicznego.