Ból kręgosłupa, drętwienie rąk, osłabienie organizmu, szybkie bicie serca

Witam mam 20 lat, od dwóch lat zmagam się z bólami stawów, jakiś czas temu doszedł coraz mocniejszy ból kręgosłupa, drętwienie rąk, straszne osłabienie organizmu, szybkie bicie serca, suchość w ustach, im bardziej się przejmowałem tym co mi dolega i czytałem o rożnych chorobach tym częściej odczuwałem różne bóle, doszło do tego ze zamknąłem się w sobie, dodam że kilku lat cierpię na nadpotliwość oraz duży stres w miejscach publicznych, aktualnie chodzę do neurologa, czy to może być nerwica?

Witam serdecznie. Opisane przez Pana objawy są bardzo charakterystyczne dla zaburzeń nerwicowych. Aby mieć pewność zachęcam Pana do konsultacji z psychoterapeutą. Nawet jeśli lekarz włączy laki to sama farmakoterapia nie pomoże Panu w podniesieniu samooceny i poczucia własnej wartości. Jest Pan młodym człowiekiem i im szybciej zacznie Pan wprowadzać zmiany w swoim sposobie myślenia i działania tym szybciej znajdzie Pan spokój i szczęście w życiu. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza