Na co mogą wskazywać te bóle brzucha?

Ból serca Witam. 2 tygodnie temu wylądowałem w szpitalu z powodu bólu brzucha. Od tamtego momentu zaczął pojawiać mi się „losowy” ból serca/klatki piersiowej. Zostało mi zrobione usg brzucha (badania w szpitalu były skoncentrowane na bólu brzucha) ekg serca, rtg klatki piersiowej lecz poza poszerzoną miedniczką nerkową w granicach normy nic nie wykazano. Czy może być to związane ze stresem lub jakimś nerwobólem? Dodam że ciśnienie mam w normie 126/56
MĘŻCZYZNA, 18 LAT 8 miesięcy temu

Takie bóle często mają podłoże psychosomatyczne. Jeżeli wykluczono przyczyny "internistyczne" wskazana jest konsultacja psychiatryczna, być może ból jest objawem zaburzeń lękowych.