Nasilone objawy depresji po zastosowaniu leków

Czy silne leki które wywołały b.ciężka depresję(chory nie wstaje,nie myje sie,nie wychodzi,zasłony zasłonięte,leży,patrzy w sufit) derealizacje,lęki,anhedonie mogło uszkodzić coś w mózgu trwale i dlatego farmakologia,psychoterapia, kilkukrotne,kilkumies.pobyty stałe w szpitalu psychiatrycznym nie pomagają lub minimalnie?w skali Becka chory miał 61pkt,a teraz 54pkt(od 2l się leczy,po leku od razu przyszła depresja,leżenie w łóżku,wszystkie objawy b.nasilone)ma db opiekę,ale to za mało.co robic?

Najwyraźniej dotychczasowe metody nie były wystarczające lub nie były dostosowane do pacjenta. Polecam znaleźć psychoterapeute który pracuje w innym nurcie niż była prowadzona dotychczasowa terapia. Pozdrawiam