Nerwica lękowa z objawami somatycznymi

Choruję od 5 lat na nerwicę lękową z objawami somatycznymi,dużo już przeszłam w tej chorobie...miałam już zawały, udary, nowotwory z tymi lękami sobie jakoś poradziłam nawet się z nich śmieje patrząc na dzień dzisiejszy.Ale teraz walczę z o wiele gorszym lękiem który rozwala mnie na łopatki i po woli wykańcza fizycznie bo nie mam już sił z tym walczyć..boję się że jestem chora psychicznie że zwariuje, nie wiem co mam zrobić? boje się tego nie chce trafić do psychiatryka.

Witam,
Zachęcam do skorzystania z pomocy specjalisty. Zaburzenia lękowe można skutecznie leczyć po przez psychoterapię oraz, jeśli istnieją takie wskazania, łącząc ją z farmakoterapią.
Pozdrawiam i jeszcze raz zachęcam do terapii.