Niechęć do swojego życia po alkoholu i prostytucji

Ponad rok piłam, uciekałam w alkohol,po porwaniu i zmuszaniu do prostytucji, teraz gdy życie zaczyna mi się walić znowu zaczynam codziennie pić i to sporo biorąc pod uwagę mój wzrost i wagę. Chcę zapomnieć, wyluzować, lepiej spać. Nie nawidzę siebie, swojego ciała, życie traci dla mnie sens

W tej sytuacji należy się zgłosić do psychologa, psychoterapeuty i podjąć psychoterapię., Pozwoli to Pani przepracować traumy z przeszłości, a także pracować nad zmianą, akceptacją siebie, poczuciem własnej wartości i kompetencji. W razie potrzeby psycholog zleci także konsultacje z innymi specjalistami (psychiatra, terapeuta uzależnień).

Dzień dobry.

Nie zadała Pani żadnego pytania, jednak wydaje się, że w Pani sytuacji najlepiej skorzystać z pomocy psychoterapeutycznej.

Pozdrawiam.

Wygląda na to, że ma Pani poważny problem zarówno emocjami, jak i z alkoholem. Bardzo zachęcam do wizyty u psychoterapeuty. Przeżyła Pani w przeszłości ogromną traumę i wygląda na to, że jej skutki odczuwa Pani do dziś. Z traumą nie jest łatwo poradzić sobie samodzielnie, proszę skorzystać z pomocy specjalisty. Pozdrawiam i trzymam kciuki!