Nudności od miesiąca u córki a alergia

Witam moja córka od ok miesiąca ma nudności.Byłyśmy z tego powodu w szpitalu ale lekarze stwierdzili że taka jej uroda Miała rtg kl piersiowej ekg morfologię pełną mocz usg jamy brzusznej badał ją laryngolog.Ma stwierdzoną astmę oskrz. O od maja 2015 przyjmuje na stałe flixotide 125 2 razy dziennie i xzyzal 5ml 2 razy dziennie ma alergiczny nieżyt nosa ma uczulenie na kurz i roztocza .W badaniach w czasie hospitalizacji wyszło wysokie Ige całkowite lekarze zwalają wszystko na alergię

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi udzielic pomocnej odpowiedzi bez znajomości wieku dziecka i przeprowadzenia badania. Opisywane objawy mogą być nietypowym objawem alergii. Jedyne co mogę doradzić to kontakt z gastrologiem, który powinien móc wykluczyć przyczyny gastrologiczne dolegliwości córki.