O czym może świadczyć arytmia przy stwierdzonej nerwicy lękowej?

Witam od paru lat lecze się na nerwice lękowa. Ostatnio brałam lek depakine chrono 300. Brałam ja od lutego ale lekarz kazał mi ją osdstawic ponieważ zaczęłam mieć bardzo niskie ciśnienie 70/54 puls 34. Chcę dodać że mam nie wydolność jednego płata w sercu przepukline na przeponie. Nie wiem co mam robić. Miałam badania robione w pod koniec czerwca z krwi i wszystko mam książkowe jedynie troszkę wątroba powiększona. Nie wiem już jak mam funkcjonować. Do tego wszystkiego zauważyłam na aparacie do mierzenia ciśnienia że wyskakuje mi arytmia. Owszem mam nie równe bicie serca bo wyszło mi to w ekg ale lekarzem kazał mi się nie przejmować i nie palić papierosów. Już nie wiem co mam myśleć. Bardzo źle się czuję jestem ciągle zmęczona mam napięte mięśnie i bolą mnie strasznie całe ciało. Czy mogę liczyć na jakąś podpowiedź co robić i w którym kierunku zmierzać? Bo tylko mój lekarz jak usłyszał że mam nerwice lękowa to wszystko kieruje w tą stronę nawet jak miałam zapalenie ucha to powiedział że to nerwobol i minie. Pomocy

Witam , z mojego doświadczenia wynika, że nerwicy lękowej niepowinno leczyć się farmakologicznie tylko psychoterapeutycznie bo w ten sposóby zwalczymy przyczyny a nie objawy.
Arytmia występuje często jako jeden z objawów somatycznych przy nerwicy lękowej, więc w tym wypadku zgadzałbym się z lekarzem.
Reasumując: jak najszybciej do dobrego psychoterapeuty z doświadczeniem w tych sprawach a szczególnie znającego techniki
obniżania stresu. Pozdrawiam