O czym świadczy obrzęk twarzy i kończyn po odchudzaniu?

Witam,przejdę od razu do rzeczy:od jakiegoś czasu intensywnie się odchudzałam i trzymałam dietę. Podczas świąt, spotkanie z rodziną sprawiło, że nie ćwiczyłam i przez około tydzień puściłam dietę, jednak jedząc produkty, które jadłam wcześniej, tyle, że w większych ilościach. Od dwóch dni jestem strasznie opuchnięta,obrzęk twarzy,jak i kończyn.Mdli mnie, mam biegunkę o żółto-zielonym kolorze. W stolcu teraz pojawiło się coś, co wyglądało jak 10.cm flak... Zmartwiło mnie to bardzo,co to może być?

Może to wynikać z zatrzymania wody w organizmie. Dodatkowo nadmierna konsumpcja produktów spożywczych mogła przyczynić się do zaburzeń ze strony przewodu pokarmowego. Wystąpienie mdłości i biegunki również może być spowodowane zatruciem pokarmowym.