Objawy chlamydii pneumonii

Objawy CHLAMYDII PNEUMONI, mam od 10 miesięcy, leczono mnie już na wszystko, trzy hospitalizacje, krtań, oskrzela astma, dychawica oskrzelowa, półpasiec, alergia.W tej chwili po testach wiem, że to chlamydia biorę już 2 tydzień Klarmin, ale niestety nie widze poprawy. Wyczytałam, że skuteczny jest lek o nazwie azithromycin, co robić proszę o radę i pomoc. Dziękuję.

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę spróbować wykonać posiew plwociny, popłuczyn oskrzelowych (ale to w szpitalu), rtg płuc?
Pozdrawiam