Objawy dwubiegunowe i depresyjne u 20-latki

Mam 20 lat i żyję w głowie od 2 lat. Moje plany nie przekładają się na realia. Moje myśli nie wychodzą z głowy. Mam objawy typowo dwubiegunowe i depresji. Od młodszych lat cierpiałam na bóle głowy i łykałam tabletki przeciwbólowe jak dropsy, czy to mogło jakoś znieczulić moje synapsy, połączenia nerwowe? Kiedyś byłam inna, a teraz to nikt mnie nie poznaje, bo sobie nie radzę z podstawowymi obowiązkami. Wycofuje się z życia społecznego. Czy omega 3, cholina, inozytol pomogą? Życie w pustce..

Dzień dobry!

Nadużywanie leków może być zarówno przyczyną, jak i skutkiem problemów emocjonalnych, skłonności do depresji czy zmienności nastrojów, sposobach reagowania na stres itp. Może też jednak nie mieć większego znaczenia dla Pani obecnego stanu. Bardzo proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego i rozważyć podjęcie psychoterapii, a decyzję co do leczenia farmakologicznego podejmować wspólnie z lekarzem psychiatrą.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy po zbadaniu Panią - określą najlepsze metody dalszego postępowania.
Pani pomysły na wyleczenie (omega, cholina) nie są dobrym sposobem, proszę skorzystać z pomocy osób, które się na tym znają.