Opuchnięty dół nadobojczykowy

Witam. Od kilku miesięcy mam opuchnięty dół nadobojczykowy.Wyniki usg szyi-po prawej kilka węzłów śr.do 9mm, po lewej liczne rozsiane węzły od okolicy potylicznej do nadobojczykowej śr.do 7mm, w okolicy nadobojczykowej pojedynczy śr.6mm. Mają widoczne wnęki, unaczynienie skąpe centralne, nie układają się w pakiety. Wyniki krwi-podwyższone ob, leukocyty, LYMPH, MONO. Od kilku dni swędzi mnie skóra na klatce piersiowej i pod pachami.Lekarz wysyła mnie do hematologa.Mam się czym martwić?

Myślę, że dopiero po przeprowadzeniu diagnostyki przez hematologa będzie można cokolwiek więcej powiedzieć. Wynik badania USG węzłów chłonny nie wskazuje na ich patologię, jednak wyniki badań laboratoryjnych oraz objawy mogą sugerować proces rozrostowy w zakresie układu chłonnego.