Pękanie żyłek pod skórą

Na rękach (w okolicach nadgarstka) pękają mi żyłki pod skórą, tworząc ciemno-fioletowe wybroczyny. Dzieje się tak przy najmniejszym dotknięciu, całe ręce mam w takich siniakach. Żaden lekarz nie może mi pomóc. Proszę mi doradzić jakich witamin brak w moim organizmie.

Dzień dobry

Jest to związane z zaburzeniem krzepliwości krwi.
Musi Pani udać się do lekarza które będzie brał pod uwagę Pani choroby i leki które Pani przyjmuje.

serdecznie pozdrawiam

IJ