Podejrzenie alergii na lateks u 24-latki

Przez jakiś czas miałam problemy ze współżyciem, bardzo mnie bolało wkładanie członka. Byłam u lekarza, ten stwierdził, że to pewnie uczulenie na prezerwatywy. Przez wiele lat używaliśmy tej samej marki i rodzaju(lateksowe), więc zdziwiło mnie to. Doktor poradził spróbować bez. Spróbowaliśmy i wszystko było w porządku. Nic mnie nie bolało, znowu odczuwałam przyjemność. Czy to oznacza, że nie mogę już używać prezerwatyw? Nie chce faszerować się tabletkami, a dziecka też na razie nie planuje.

Piotr Pilarski

Opis wskazuje na to, że faktycznie prezerwatywy były przyczyną. Proponuję spróbować z innym rodzajem prezerwatyw. Jeśli objawy się pojawią to jedynym rozwiązaniem jest antykoncepcja hormonalna.

Pozdrawiam.