Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej w 3 tygodniu a seks

witam w 3 tyg brania tabletek zapomniałam o jednej i dopiero po 24 godz wziełam ta zapomniana i nastepna. dokonczylam blister zrobilam 7 dni przerwy. Mam okres ale czytam ze nie powinnam robic przerwy.co teraz? mam odpuscic stosuki?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, można pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu. Po około tygodniu stosowania nieprzerwanie kolejnego opakowania zabezpieczenie powinno już być pełne. Pozdrawiam.