Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 0 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z pamięcią przy ciężkiej depresji

Od paru lat jestem w sobie zamknięty, czuję i lekarze potwierdzili że to ciężka depresja : najgorsze w tym że zapominam na bieżąco ważne sprawy a prowadzę firmę więc nie powinienem co stawia mnie w bardzo złym świetle.
ponad rok temu

Łuszczyca a depresja

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psycholog Monika Kotlarz-Koza wyjaśnia związek miedzy łuszczycą a depresją.

Witam! Problemy z pamięcią są niestety bardzo częstym problemem osób cierpiących na depresję. Tylko skuteczna walka z chorobą podstawową umożliwi zniwelowanie powyższych problemów. Proszę naświetlić problem lekarzowi prowadzącemu. Być może konieczna będzie zamiana leków bądź modyfikacja dawek dotychczas przyjmowanych preparatów.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Dzień Dobry Panu,

Sugerowałabym suplementację przede wszystkim magnezem, wit. B1, wit. B2, B6, wit. B12, wit. D3, kwas foliowy (w porozumieniu z lekarzem) - niedobory w/w są przyczyną symptomów zmęczenia, depresji, obniżonej zdolności koncentracji, amnezji, roztargnienia i bezsenności.

Życzę Panu zadowalającego stanu zdrowia, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy