Pulsowanie lewego kolca biodrowego

Od 3miesięcy czuje ciągnięcie,pulsowanie-od lewego kolca biodrowego,wzdłuż LEWEJ PACHWINY do krocza.Ból trwa 24/dobę,jednak najbardziej dokucza mi przed snem-zasypiam z ugiętą nogą by zmniejszyć ból.Czasem dochodzą przeszywające bóle,kłucia w okolicy macicy,lewego jajnika i ciężkość z tyłu pleców.Lewy bok mam tęższy niż prawy.Lewa pachwina bardziej wystaje w przód w porównaniu do prawej.USG brzucha i przydatków nic nie wykazały-jedynie 3węzły chłonne(podłużne do3mm)lewej pachwiny.Co mi dolega?

Radziłbym w tej sprawie skonsultować się jeszcze z ortopedą. Być może to jakiś stan zapalny kości miednicy, może zmiany w kręgosłupie dają dolegliwości bólowe w kierunki przedniej powierzchni miednicy. Warto było zastanowić się nad wykonaniem RTG miednicy oraz odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. O wszystkim zadecyduje ortopeda po bezpośrednim badaniu.