Refluks żołądkowy i nerwica a przybieranie na wadze

Chciałabym przytyć,ale niestety dowiedziałam się niedawno,że mam refluks zołądkowy i muszę trzymać dietę.Waże 50kg i mam 168cm wzrostu,pale papierosy i bardzo duzo ostatnio się denerwuje.Mam zresztą stwierdzoną nerwice.Co mam zrobić aby przytyć trochę i czuć się lepiej?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do dietetyka celem ustalenia odpowiedniej diety. Musi Pani na pewno przyjmować większą ilość kalorii, a przy ograniczeniu pewnych pokarmów z powodu choroby refluksowej najprościej byłoby zwiększyć ilość już przyjmowanych produktów.