Silna biegunka i wysoka gorączka z halucynacjami

mój partner, 35 lat, wczoraj zaczął doświadczać silnej biegunki. w nocy wystąpiła wysoka gorączka połączona z halucynacjami. teraz gorączka utrzymuje się na 38,7 przy okładach na czoło i naparze z lipy. dodatkowo występują bóle głowy, mięśni, skóry, płuc (określane jako żyletki) i brzucha oraz mdłości. w tym stanie nie ma szans na pójście do lekarza. proszę o radę.

Witam,
Proszę Pani nie można stawiać diagnozy i leczyć pacjenta przez internet. Stan Pani partnera nie jest przeszkodą a wskazaniem by zobaczył go lekarz. Proszę koniecznie odwiedzić lekarza pierwszego kontaktu.