Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Silne wzdęcia i bóle po jedzeniu

Witam, od kilkunastu lat mam dolegliwości bólowe w jamie brzusznej. Objawia się to silnymi wzdęciami i bólami po jedzeniu. Ostatnie wyniki badań ALAT 17 (0-49) ASPAT 18 (0-49) Morfologia w normie CRP 0,75. Natomiast badanie USG wykazało. Wątroba niepowiększona, echojednorodna. W wym. a-p 100 mm. W obrębie wątroby liczne struktury hypoechogeniczne, w lewym płacie największe 13,2 mm, w prawym płacie największa 31,2 mm (nieregularna). Reszta bez zmian. Czy to mogą być zmiany nowotworowe?
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Wyleczalność raka piersi

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane zmiany mogą być zarówno błahymi naczyniakami jak i potencjalnie zmianami o charakterze nowotworowym. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka, tj. wykonanie CT jamy brzusznej. Proszę udać się do specjalisty gastroenterologa, który pokieruje dalszym postępowaniem.

0

Witam , mogą , ale NIE MUSZĄ!!! Wyniki prosze na spokojnie omówic z lekarzem zlecajacym badanie!!! z.żurawski

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy