Skąpy, biały śluz i ból podbrzusza

Od 27.09 okres trwał 5 dni później były dwa dni przerwy i stosunek ale zawsze z zabezpieczeniem(prezerwatywa) po tej krótkiej przerwie pojawiło się 2dniowe plamienie.Teraz ookres powinien być 24.10 ale nadal nie ma. (Ciążę wykluczam bo się zawsze zabezbieczamy zanim jeszcze do czegoś dojdzie. Mam skapy biały śluz i boki mnie podbrzusze. Byłam w ostatnim czasie lekko przeziebiona. Jestem 1.5r po cc czy może dolegac mi coś poważniejszego? Proszę o odpowiedzi.

Piotr Pilarski

Prezerwatywa nie daje 100% pewności. Może to być objaw ciąży. Sugeruję wykonać test ciążowy oraz nawet gdyby wynik był negatywny wizytę u ginekologa. Powinna być Pani zbadana.

Pozdrawiam.