Skoki ciśnienia, bóle głowy, kłucia w klatce piersiowej

Witam byłem u lekarza zakaznika Stwierdził on ze mam borelioze Robiłem 2 razy Elisa i mam igg 65 a igm mam zero Lekarz twierdzi że organizm sam sobie radzi z borelioza i nie trzeba się leczyć Test wb Wyszedł pozytywny w 2 klasach Czy powinienem się leczyć antybiotykami czy nie leczyć się słuchając lekarza że można Mieć igg i jest się zdrowym Mam skoki ciśnienia i bóle głowy oraz czasami klucia w klatce z lewej Pomóżcie

Trudno powiedziec; raczej inne powody dolegliwości
Leczyć nadciśnienie; dbać o zdrowie i forme , ćwiczyć !
Jaki stan ogólny, nadwaga; tarczyca, odporność, tryb życia ???
Jakie wyniki badań LABOR: , ? RTG,
Do interpretacji klinicznej, pełnej konsultacji
Pozdrawiam