Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 2 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Spóźniający się okres przy tabletkach antykoncepcyjnych

Witam serdecznie mam pytanie w zeszłym miesiącu wzięłam zaledwie 4 TABKETKI antykoncepcyjne ponieważ dziwnie się po nich czułam więcej nie wzięłam w tamtym miesiącu dostałam miesiączkę regularie tak jak co miesiąc lecz trwała 8 dni w tym miesiącu spoznia mi się juz 4 dzień zrobiłam test i jest negatywny co się dzieje?
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania

Być może w wyniku odstawienia tabletek, doszło do zaburzenia równowagi hormonalne organizmu. Może potrwać kilka miesięcy aż wszystko się unormuje. Radziłabym także odwiedzić ginekologa. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy