Stale towarzyszący lęk, szum w głowie, otumanienie i przyspieszone bicie serca

Nie wiem co mi jest podejrzewam nerwice lekową, zawsze bylo wszystko w miare ok a teraz ostatnie kilka miesiecy nie czuje sie sobą i nawet do końca nie potrafie tego okreslic, taki stały lęk że zaraz sie przewroce, zemdleje taka niepewność, lekki szum w glowie/ otumanienie. Nagle szybkie bicie serca bez powodu, bezsenność, pieczenie w sercu..Hmm nie wiem jakby cos zaatakowało moj mozg - bakteria ? Robilem tomografie i niby wszystko ok. Chciałbym znowu normalnie chodzić po ziemi bez tego czegoś.

Dzień dobry,

Nikt Pana nie może zdiagnozować bez osobistego kontaktu.
Najlepiej jak zgłosi się Pan na wizytę do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy zaproponują stosowne leczenie.