Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 0 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosunek bez zabezpieczenia a ryzyko zajścia w ciążę

STOSUNEK JEDEN PO DRUGIM Witam, okres mam co 28 dni. ostatnią miesiączkę miałam 14.08. W dniu 28.08 kochałam się z chłopakiem. Pierwszy raz z prezerwatywą i doszło do wytrysku. Chłopak wytarł penisa ale następnie po 10 minutach kochaliśmy się bez prezerwatywy. Proszę o odp czy mogę być w ciąży. pozdrawiam i z góry dziękuje
KOBIETA ponad rok temu

Posiadanie dzieci przy WZW

Dla kobiety w ciąży każdy problem zdrowotny może być niebezpieczny. A wirusowe zapalenie wątroby brzmi groźnie. Czy wobec tego kobieta z wzw może zajść w ciążę?

Lek. Magdalena Pikul
81 poziom zaufania

Witam! Tak, nie można wykluczyć ciąży. Był to 14 dzien cyklu czyli prawdopodobnie dzień owulacji. Drugi wytrysk w krótkim odstępie czasu u mężczyzny zawiera plemniki i może dojść do zapłodnienia.

W trakcie specjalizacji z pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, interesuje się pediatrią i neonatologią.
0

Jeśli oboje jesteście płodni to prokreacja dość prawdopodobna. Wytarcie penisa dokładne, ani nawet umycie i oddanie moczu niewiele daje. W mężczyźnie ciągle jest bardzo dużo plemników...!

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy